Програма - Рио 2016»

19:00 - 00:00

Футбол

Мач от първия кръг: жени

21:00 - 02:00

Футбол

Мач от първия кръг: жени

01:00 - 06:00

Футбол

Мач от първия кръг: жени

19:00 - 00:00

Футбол

Среща от груповата фаза: мъже

21:00 - 02:00

Футбол

Среща от груповата фаза: мъже

23:00 - 04:00

Футбол

Среща от груповата фаза: мъже

00:00 - 05:00

Футбол

Среща от груповата фаза: мъже

14:30 - 19:10

Гребане

Серии: мъже и жени

14:30 - 22:30

Спортна стрелба

Квалификации, финали: мъже, жени

15:00 - 20:15

Фехтовка

Шпага индивидуално - жени: 1/4-финали

15:00 - 18:45

Тенис на маса

Сингъл - предварителни кръгове, първи кръг: мъже, жени

15:00 - 16:40

Стрелба

1/8-финални елиминации: Мъже - отборно

15:00 - 20:20

Водна топка

Групова фаза: Мъже

15:30 - 22:15

Колоездене - шосе

Финал: Шосе - мъже

15:30 - 19:20

Волейбол

Групова фаза: Жени

15:30 - 19:00

Хандбал

Групова фаза: Жени

16:00 - 20:15

Хокей на трева

Групова фаза: Мъже

16:00 - 19:50

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени

16:00 - 19:00

Джудо

Мъже: до 60 кг и Жени: до 48 кг

16:00 - 22:05

Конен спорт

Всестранна езда - индивидуално и Обездка - отборно

16:30 - 19:00

Спортна гимнастика

Квалификации: мъже

16:30 - 17:30

Спортна стрелба

Финал: Жени

16:45 - 22:30

Тенис

Сингъл, двойки - мъже, жени

17:00 - 20:00

Ръгби 7

Групова фаза: Жени

17:00 - 19:15

Бокс

Елиминации: Мъже

17:00 - 21:15

Хокей на трева

Групова фаза: Мъже

17:00 - 02:00

Тенис

Сингъл, двойки - мъже, жени

18:00 - 22:00

Баскетбол

Групова фаза: Жени

19:00 - 21:20

Плуване

Серии: мъже, жени

20:00 - 23:45

Стрелба

Мъже отборно: 1/4-финали, 1/2-финали, финали

20:15 - 22:00

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

20:30 - 23:30

Тенис на маса

Сингъл, първи кръг: мъже, жени

20:30 - 23:00

Спортна гимнастика

Квалификации: мъже

20:40 - 00:10

Хандбал

Групова фаза: Жени

21:00 - 02:00

Футбол

Мач от първия кръг: жени

21:00 - 00:50

Волейбол

Групова фаза: Жени

21:30 - 01:20

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени

21:30 - 22:30

Спортна стрелба

Финал: Мъже

21:30 - 00:10

Джудо

Мъже: до 60 кг и Жени: до 48 кг

22:00 - 01:00

Ръгби 7

Групова фаза: Жени

22:00 - 00:30

Фехтовка

Шпага индивидуално - жени: 1/2-финали, финали

23:00 - 04:00

Футбол

Мач от първия кръг: жени

23:00 - 03:15

Хокей на трева

Групова фаза: Жени

23:00 - 01:15

Бокс

Елиминации: Мъже

23:30 - 03:30

Баскетбол

Групова фаза: Жени

00:00 - 04:15

Хокей на трева

Групова фаза: Мъже

00:30 - 03:00

Спортна гимнастика

Квалификации: мъже

00:45 - 05:00

Тенис

Сингъл, двойки - мъже, жени

01:00 - 04:00

Тенис на маса

Сингъл, първи кръг, втори кръг: мъже, жени

01:00 - 03:00

Вдигане на тежести

Финал: Жени - категория до 48 кг

01:00 - 06:00

Футбол

Мач от първия кръг: жени

01:00 - 02:45

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

01:30 - 04:10

Водна топка

Групова фаза: Мъже

01:50 - 05:20

Хандбал

Групова фаза: Жени

02:30 - 06:20

Волейбол

Групова фаза: Жени

03:00 - 06:50

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени

04:00 - 05:55

Плуване

Полуфинали, финали: мъже, жени

04:30 - 06:15

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

14:30 - 18:30

Гребане

Серии и Репешажи: Мъже и жени

15:00 - 22:30

Спортна стрелба

Квалификации, финали: мъже, жени

15:00 - 16:40

Стрелба

1/8-финални елиминации: Жени - отборно

15:00 - 18:00

Тенис на маса

Сингъл, втори кръг: мъже, жени

15:00 - 20:15

Фехтовка

Рапира индивидуално - мъже: 1/4-финали

15:30 - 19:00

Хандбал

Групова фаза: Мъже

15:30 - 19:20

Волейбол

Групова фаза: Мъже

15:45 - 19:00

Спортна гимнастика

Квалификации: жени

16:00 - 21:55

Конен спорт

Всестранна езда - индивидуално и Обездка - отборно

16:00 - 19:50

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени

16:00 - 20:15

Хокей на трева

Групова фаза: Жени

16:00 - 20:00

Вдигане на тежести

Мъже: 56 кг и Жени 53 кг

16:00 - 19:00

Джудо

Мъже: до 66 кг и Жени: до 52 кг

16:45 - 22:30

Тенис

Сингъл, двойки - мъже, жени

17:00 - 20:00

Ръгби 7

Групова фаза: Жени

17:00 - 02:00

Тенис

Сингъл, двойки - мъже, жени

17:00 - 21:15

Хокей на трева

Групова фаза: Жени

17:00 - 19:30

Бокс

Елиминации: мъже

18:00 - 22:00

Баскетбол

Групова фаза: Жени

18:15 - 22:35

Колоездене - шосе

Финал: Шосе - жени

18:30 - 22:15

Кану-каяк в бързи води - слалом

Серии: Едноместно кану и едноместен каяк - мъже

19:00 - 21:30

Плуване

Серии: мъже, жени

19:00 - 00:00

Футбол

Среща от груповата фаза: мъже)

19:30 - 22:30

Тенис на маса

Сингъл, втори кръг: мъже, жени

20:00 - 23:45

Стрелба

1/4-финал, полуфинали, финали: Жени - отборно

20:15 - 22:00

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

20:30 - 22:00

Спортна гимнастика

Квалификации: жени

20:40 - 00:10

Хандбал

Групова фаза: Мъже

21:00 - 00:50

Волейбол

Групова фаза: Мъже

21:00 - 02:00

Футбол

Среща от груповата фаза: мъже

21:30 - 01:20

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени

21:30 - 23:30

Вдигане на тежести

Финал: Кат. до 53 кг - жени

21:30 - 00:10

Джудо

Финали: Мъже до 66 кг и Жени: до 52 кг

22:00 - 23:15

Скокове във вода

Финал: Синхронни скокове от трамплин 3 метра - жени

22:00 - 00:30

Фехтовка

Рапира индивидуално - мъже: 1/2-финали, финали

22:00 - 01:00

Ръгби 7

Жени: Мачове за 9/12 място, 1/4-финали

23:00 - 01:30

Бокс

Елиминации: Мъже

23:00 - 03:15

Хокей на трева

Групова фаза: Мъже

23:30 - 03:30

Баскетбол

Групова фаза: Жени

23:30 - 01:00

Спортна гимнастика

Квалификации: жени

00:00 - 04:00

Тенис на маса

Сингъл, трети кръг: мъже, жени

00:00 - 05:00

Футбол

Среща от груповата фаза: мъже

00:00 - 04:15

Хокей на трева

Групова фаза: Мъже

00:45 - 05:00

Тенис

Сингъл, двойки - мъже, жени

01:00 - 02:45

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

01:00 - 06:00

Футбол

Среща от груповата фаза: мъже

01:00 - 03:00

Вдигане на тежести

Финал: 56 кг - мъже

01:50 - 05:20

Хандбал

Групова фаза: Мъже

02:30 - 06:20

Волейбол

Групова фаза: Мъже

02:30 - 04:00

Спортна гимнастика

Квалификации: жени

03:00 - 06:50

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени

04:00 - 06:25

Плуване

Полуфинали, финали: мъже, жени

04:30 - 06:15

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

14:30 - 17:10

Гребане

Серии, репешажи, полуфинали: Мъже и жени

15:00 - 18:55

Стрелба

Индивидуални елиминации: Мъже и жени

15:00 - 19:05

Фехтовка

Сабя индивидуално - жени: 1/4-финали

15:00 - 22:30

Спортна стрелба

Квалификации, финали: мъже

15:00 - 20:20

Водна топка

Групова фаза: Мъже

15:30 - 19:00

Хандбал

Групова фаза: Жени

15:30 - 19:20

Волейбол

Групова фаза: Жени

16:00 - 20:00

Тенис на маса

Сингъл, трети кръг: мъже, жени

16:00 - 19:50

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени Групова фаза: Мъже и жени

16:00 - 21:00

Конен спорт

Всестранна езда - отборно

16:00 - 19:00

Джудо

Мъже до 73 кг и жени до 57 кг

16:00 - 20:00

Вдигане на тежести

Финал: Кат. до 58 кг - жени и мъже до 62 кг - мъже

16:00 - 20:15

Хокей на трева

Срещи от груповата фаза: мъже, жени

16:45 - 22:30

Тенис

Сингъл, двойки - мъже, жени

17:00 - 21:15

Хокей на трева

Срещи от груповата фаза: мъже, жени

17:00 - 20:00

Бокс

Елиминации: Мъже

17:00 - 02:00

Тенис

Сингъл, двойки - мъже, жени

18:00 - 22:00

Баскетбол

Групова фаза: Жени

18:30 - 21:55

Кану-каяк в бързи води - слалом

Серии: Едноместно кану - мъже и едноместен каяк - жени

18:30 - 21:30

Ръгби 7

Жени: Мачове за 5/12 място, 1/2-финали

19:00 - 21:40

Ветроходство

Състезания: мъже, жени

19:00 - 20:25

Плуване

Серии: мъже, жени

20:15 - 22:00

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

20:40 - 00:10

Хандбал

Групова фаза: Жени

21:00 - 00:50

Волейбол

Групова фаза: Жени

21:00 - 23:40

Стрелба

Индивидуални елиминации: Мъже и жени

21:30 - 00:10

Джудо

Финали: Мъже до 73 кг и Жени: до 57 кг

21:30 - 01:20

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени

21:30 - 23:30

Вдигане на тежести

Финал: Кат. до 58 кг - жени

22:00 - 00:00

Тенис на маса

Сингъл, четвърти кръг: мъже, жени

22:00 - 01:00

Спортна гимнастика

Мъже отборно: Финал

22:00 - 23:15

Скокове във вода

Финал: Синхронни скокове - кула

22:00 - 00:30

Фехтовка

Сабя индивидуално - жени: 1/2-финали

23:00 - 03:15

Хокей на трева

Групова фаза: Жени

23:00 - 02:00

Бокс

Елиминации: Мъже

23:30 - 03:30

Баскетбол

Групова фаза: Жени

23:30 - 02:00

Ръгби 7

Жени: Мачове за 5/8 място, финали

00:00 - 04:15

Хокей на трева

Групова фаза: Жени

00:45 - 05:00

Тенис

Сингъл, двойки - мъже, жени

01:00 - 02:45

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

01:00 - 03:00

Вдигане на тежести

Финали,мъже: Категория до 62 кг

01:30 - 04:10

Водна топка

Групова фаза: Мъже

01:50 - 05:20

Хандбал

Групова фаза: Жени

02:30 - 04:30

Тенис на маса

Сингъл, четвърти кръг: мъже, жени

02:30 - 06:20

Волейбол

Групова фаза: Жени

03:00 - 06:50

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени Групова фаза: Мъже и жени

04:00 - 06:00

Плуване

Полуфинали, финали: мъже, жени

04:30 - 06:15

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

14:30 - 17:50

Гребане

1/4-финали, полуфинали: Мъже и жени

15:00 - 22:45

Спортна стрелба

Квалификации, финали: жени

15:00 - 18:55

Стрелба

Индивидуални елиминации: Мъже и жени

15:00 - 20:15

Фехтовка

Шпага индивидуално - мъже: 1/4-финали

15:00 - 20:20

Водна топка

Групова фаза: Жени

15:30 - 19:20

Волейбол

Групова фаза: Мъже

15:30 - 19:00

Хандбал

Групова фаза: Мъже

16:00 - 19:50

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени

16:00 - 20:00

Тенис на маса

Жени индивидуално: 1/4-финали

16:00 - 21:25

Конен спорт

Финали: Всестранна езда - индивидуално и Прескачане на препятствия - отборно

16:00 - 19:00

Джудо

Мъже: категория до 81 кг и Жени: категория до 63 кг

16:00 - 20:00

Вдигане на тежести

Мъже: Кат. до 69 кг и кат. до 63 кг жени

16:00 - 20:15

Хокей на трева

Групова фаза: Мъже

16:45 - 22:30

Тенис

2 кръг: Мъже, 3 кръг: Жени, Двойки: 1/4-финали - мъже, 2 кръг - жени, 2 кръг - смесени двойки

17:00 - 02:00

Тенис

2 кръг: Мъже, 3 кръг: Жени, Двойки: 1/4-финали - мъже, 2 кръг и 1/4-финали - жени

17:00 - 19:15

Бокс

Елиминации: Мъже

17:00 - 20:00

Ръгби 7

Mъже: Групова фаза (6 мача)

17:00 - 21:15

Хокей на трева

Групова фаза: Мъже

18:15 - 20:00

Баскетбол

Групова фаза: Жени

19:00 - 21:40

Ветроходство

Състезания: мъже, жени

19:00 - 20:45

Плуване

Серии: мъже, жени

19:30 - 22:10

Кану-каяк в бързи води - слалом

Полуфинали, финали: Едноместно кану - мъже

20:15 - 22:00

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

20:40 - 00:10

Хандбал

Групова фаза: Мъже

21:00 - 23:40

Стрелба

Индивидуални елиминации: Мъже и жени

21:00 - 00:50

Волейбол

Групова фаза: Мъже

21:30 - 01:20

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени

21:30 - 22:45

Спортна стрелба

Финал: Жени

21:30 - 00:10

Джудо

Финали: Мъже до 81 кг и Жени: до 63 кг

21:30 - 01:30

Баскетбол

Групова фаза: Жени

21:30 - 23:30

Вдигане на тежести

Финал: Жени кат. до 63 кг

22:00 - 00:00

Тенис на маса

Сингъл, четвъртфинали: мъже

22:00 - 01:00

Ръгби 7

Mъже: Групова фаза (6 мача)

22:00 - 23:15

Скокове във вода

Финал: Синхронни скокове от кула 10 метра - жени

22:00 - 00:00

Футбол

Мач от първия кръг: жени

22:00 - 00:30

Фехтовка

Шпага индивидуално - мъже: 1/2-финали, финали

22:00 - 00:15

Спортна гимнастика

Финал: Отборно - жени

22:00 - 03:00

Футбол

Мач от първия кръг: жени

23:00 - 01:15

Бокс

Елиминации: Мъже

00:00 - 05:00

Футбол

Мач от първия кръг: жени

00:00 - 04:15

Хокей на трева

Групова фаза: Мъже

00:45 - 05:00

Тенис

2 кръг: Мъже, 3 кръг: Жени, Двойки: 1/4-финали - мъже, 2 кръг - жени, 2 кръг - смесени двойки

01:00 - 03:00

Вдигане на тежести

Финал: Мъже кат. до 69 кг

01:00 - 02:45

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

01:50 - 05:20

Хандбал

Групова фаза: Мъже

02:30 - 04:30

Тенис на маса

Сингъл, четвъртфинали: мъже

02:30 - 06:20

Волейбол

Групова фаза: Мъже

03:00 - 06:50

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени

04:00 - 06:10

Плуване

Полуфинали, финали: мъже, жени

04:00 - 06:00

Футбол

Мач от първия кръг: жени

04:30 - 06:15

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

14:30 - 18:40

Гребане

Полуфинали и финали: Мъже и жени

14:30 - 19:20

Колоездене - шосе

Бягане по часовник: Мъже и жени - индивидуално

14:30 - 22:00

Фехтовка

Men's Ind. Sabre Prelims, QF, Women's Ind. Foil Prelims, QF (FE009)

15:00 - 20:20

Водна топка

Групова фаза: Мъже

15:00 - 22:30

Спортна стрелба

Квалификации, финали: мъже

15:00 - 18:55

Стрелба

Индивидуални елиминации: Мъже и жени

15:30 - 19:20

Волейбол

Групова фаза: Жени

15:30 - 19:00

Хандбал

Групова фаза: Жени

16:00 - 19:50

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени Групова фаза: Мъже и жени

16:00 - 22:00

Конен спорт

Серии: Обездка - отборно

16:00 - 19:00

Джудо

Мъже: кат. до 90 кг и жени кат. до 70 кг

16:00 - 20:15

Хокей на трева

Групова фаза: Жени

16:00 - 20:00

Вдигане на тежести

Мъже: Кат. до 77 кг и Жени: кат. до 69 кг

16:00 - 18:00

Тенис на маса

Жени индивидуално: 1/2-финали

16:45 - 22:30

Тенис

3 кръг: Мъже, 1/4-финали: Жени, Двойки: 1/2-финали - мъже, 2 кръг и 1/4-финали - жени

17:00 - 21:15

Хокей на трева

Групова фаза: Жени

17:00 - 20:00

Бокс

Двубои от първата фаза, четвъртфинали: мъже

17:00 - 02:00

Тенис

3 кръг: Мъже, 1/4-финал: Жени, Двойки: Полуфинал - мъже, 1/4-финал - жени, 1 кръг: Смесени двойки

17:00 - 20:00

Ръгби 7

Mъже: Групова фаза (6 мача)

18:15 - 20:00

Баскетбол

Групова фаза: Жени

19:00 - 21:00

Плуване

Серии: мъже, жени

19:00 - 21:35

Ветроходство

Състезания: мъже, жени

19:00 - 00:00

Футбол

Среща от груповата фаза: мъже

19:30 - 22:15

Кану-каяк в бързи води - слалом

Финал: Мъже - едноместен каяк

20:15 - 22:00

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

20:40 - 00:10

Хандбал

Групова фаза: Жени

21:00 - 00:50

Волейбол

Групова фаза: Жени

21:00 - 00:55

Стрелба

Индивидуални елиминации: Мъже и жени

21:30 - 01:20

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени

21:30 - 00:10

Джудо

Финали: Мъже до 90 кг и Жени: до 70 кг

21:30 - 23:30

Вдигане на тежести

Финал: Кат. до 69 кг - жени

21:30 - 01:30

Баскетбол

Групова фаза: Жени

22:00 - 00:45

Спортна гимнастика

Финал: Многобой - мъже

22:00 - 23:15

Скокове във вода

Финал: Синхронни скокове от трамплин 3 метра

22:00 - 01:00

Ръгби 7

Мъже: Мачове за 9/12 място, 1/4-финали

23:00 - 02:00

Бокс

Двубои от първата фаза, четвъртфинали: мъже

23:00 - 03:15

Хокей на трева

Срещи от груповата фаза: мъже, жени

23:30 - 03:35

Фехтовка

Men's Ind. Sabre SF, Finals, Women's Ind. Foil SF, Finals (FE010)

00:00 - 04:15

Хокей на трева

Срещи от груповата фаза: мъже, жени

00:45 - 05:00

Тенис

3 кръг: Мъже, 1/4-финал: Жени - двойки, Полуфинал: Мъже - двойки, 1:4-финал: Жени - двойки, 1 кръг: Смесени двойки

01:00 - 06:00

Футбол

Среща от груповата фаза: мъже

01:00 - 02:45

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

01:00 - 03:00

Вдигане на тежести

Финал: Категория до 77 кг - мъже

01:30 - 04:10

Водна топка

Групова фаза: Мъже

01:50 - 05:20

Хандбал

Групова фаза: Жени

02:30 - 04:45

Тенис на маса

Жени индивидуално: Финали

02:30 - 06:20

Волейбол

Групова фаза: Жени

03:00 - 06:50

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени

04:00 - 06:30

Плуване

Полуфинали, финали: мъже, жени

04:30 - 06:15

Баскетбол

Групова фаза: Мъже Групова фаза: Мъже

13:30 - 22:00

Голф

1 кръг: Мъже

14:00 - 20:00

Бадминтон

Сингъл, двойки, смесени двойки - мъже, жени

14:30 - 17:15

Гребане

Полуфинали и финали: Мъже и жени

15:00 - 19:30

Спортна стрелба

Квалификации, финали: жени

15:00 - 21:30

Фехтовка

Шпага отборно - жени: 1/4-финали, 1/2-финали

15:00 - 16:45

Стрелба

1/8-финални елиминации: Жени

15:00 - 20:20

Водна топка

Елиминационен кръг: Жени

15:30 - 19:00

Хандбал

Групова фаза: Мъже

15:30 - 19:20

Волейбол

Групова фаза: Мъже

16:00 - 19:50

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени

16:00 - 20:15

Хокей на трева

Групова фаза: Мъже

16:00 - 18:00

Тенис на маса

Сингъл, полуфинали: мъже

16:00 - 22:00

Конен спорт

Серии: Обездка - отборно

16:00 - 19:00

Джудо

Финали: Мъже - кат. до 100 кг и жени кат. до 78 кг

17:00 - 20:00

Бокс

Елиминации: Мъже

17:00 - 21:15

Хокей на трева

Групова фаза: Мъже

18:00 - 19:30

Спортна стрелба

Жени: Финал

18:00 - 02:00

Тенис

1/4-финали: Мъже и Полуфинали: Жени - двойки и 1/4-финали: Смесени двойки

18:15 - 20:00

Баскетбол

Групова фаза: Жени

18:30 - 21:30

Ръгби 7

Мъже: Мачове за 5/12 място, 1/2-финали

18:30 - 22:00

Кану-каяк в бързи води - слалом

Полуфинали: Двойка кану - мъже и Финали: Едноместен каяк - жени

19:00 - 21:40

Ветроходство

Състезания: мъже, жени

19:00 - 22:00

Плуване

Серии: мъже, жени

20:15 - 22:00

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

20:40 - 00:10

Хандбал

Групова фаза: Мъже

21:00 - 00:50

Волейбол

Групова фаза: Мъже

21:00 - 23:10

Стрелба

1/4-финал, полуфинали, финали: Жени - отборно

21:30 - 01:30

Баскетбол

Групова фаза: Жени

21:30 - 01:20

Плажен волейбол

Групова фаза: Мъже и жени

21:30 - 00:00

Бадминтон

Сингъл, двойки, смесени двойки - мъже, жени

21:30 - 00:10

Джудо

Мъже: до 100 кг и Жени: до 78 кг

22:00 - 00:45

Колоездене на писта

Квалификации, полуфинали и финали: Мъже и Квалификации: Жени

22:00 - 00:10

Спортна гимнастика

Финал: Многобой - жени

23:00 - 03:15

Хокей на трева

Групова фаза: Жени

23:00 - 01:50

Фехтовка

Шпага отборно - жени: Финали

23:00 - 02:00

Бокс

Елиминации: Мъже

23:30 - 02:00

Ръгби 7

Мъже: Мачове за 5/8 място финали

00:00 - 04:15

Хокей на трева

Групова фаза: Жени

01:00 - 02:45

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

01:30 - 05:00

Бадминтон

Сингъл, двойки, смесени двойки - мъже, жени

01:50 - 05:20

Хандбал

Групова фаза: Мъже

02:30 - 06:20

Волейбол

Групова фаза: Мъже

02:30 - 04:45

Тенис на маса

Сингъл, финали: мъже

03:00 - 06:50

Плажен волейбол

Предварителни групи: Мъже и жени - щастливи губещи

04:00 - 05:55

Плуване

Полуфинали, финали: мъже, жени

04:30 - 06:15

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

13:30 - 22:00

Голф

Мъже: Втори кръг

14:00 - 20:00

Бадминтон

Сингъл, двойки, смесени двойки - мъже, жени

14:30 - 17:15

Гребане

Финали: Мъже и жени

15:00 - 21:30

Фехтовка

Рапира отборно - мъже: 1/4-финали, 1/2-финали

15:00 - 16:45

Стрелба

1/8-финални елиминации: Мъже - индивидуално

15:00 - 22:30

Спортна стрелба

Квалификации, финали: мъже, жени

15:00 - 19:00

Водна топка

Групова фаза: Мъже

15:30 - 19:10

Лека Атлетика

Серии, финали: мъже, жени

15:30 - 19:00

Хандбал

Групова фаза: Жени

15:30 - 19:20

Волейбол

Групова фаза: Жени

16:00 - 20:00

Вдигане на тежести

Мъже: Кат. до 85 кг и жени: кат. до 75 кг

16:00 - 22:40

Конен спорт

Финали: Обездка - отборно

16:00 - 19:00

Джудо

Финали: Мъже - категория над 100 кг и Жени - категория над 78 кг

16:00 - 19:00

Тенис на маса

I кръг: Жени - отборно

16:00 - 20:15

Хокей на трева

Срещи от груповата фаза: мъже, жени

17:00 - 19:45

Бокс

Елиминации,1/4-финали и полуфинали - мъже и жени

17:00 - 21:15

Хокей на трева

Срещи от груповата фаза: мъже, жени

17:00 - 18:50

Плажен волейбол

1/16-финали: Мъже и жени

18:00 - 02:00

Тенис

Двойки: Мъже - Мач за бронзовите медали, смесени двойки - полуфинали

18:15 - 20:00

Баскетбол

Групова фаза: Жени

19:00 - 21:00

Футбол

1/4-финали: Жени

19:00 - 21:40

Ветроходство

Състезания: мъже, жени

19:00 - 21:35

Плуване

Серии: Мъже и жени

20:00 - 22:30

Батут

Квалификации, Финал: Жени

20:15 - 22:00

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

20:30 - 22:10

Лека Атлетика

20 км спортно ходене: Мъже

20:40 - 00:10

Хандбал

Групова фаза: Жени

21:00 - 00:00

Тенис на маса

I кръг: Жени - отборно

21:00 - 23:10

Стрелба

1/4-финали, полуфинали, финал: Мъже

21:00 - 22:50

Плажен волейбол

1/16-финали: Мъже и жени

21:00 - 00:50

Волейбол

Групова фаза: Жени

21:30 - 00:10

Джудо

Финали: Мъже - категория над 100 кг и Жени - категория над 78 кг

21:30 - 00:00

Бадминтон

Сингъл, двойки, смесени двойки - мъже, жени

21:30 - 01:30

Баскетбол

Групова фаза: Жени

21:30 - 00:30

Скокове във вода

Елиминации: Жени - 3 метра трамплин

21:30 - 23:30

Вдигане на тежести

Финал: Кат. до 75 кг - жени

22:00 - 00:00

Футбол

1/4-финали: Жени

22:00 - 01:10

Колоездене на писта

Квалификации, полуфинали, финали: Мъже и жени

23:00 - 03:15

Хокей на трева

Групова фаза: Мъже

23:00 - 01:45

Бокс

1/4-финали: Мъже и жени

23:00 - 01:50

Фехтовка

Рапира отборно - мъже: Финали

00:00 - 04:15

Хокей на трева

Групова фаза: Мъже

01:00 - 02:45

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

01:00 - 03:00

Футбол

1/4-финали: Жени

01:00 - 02:50

Плажен волейбол

1/16-финали: Мъже и жени

01:00 - 03:00

Вдигане на тежести

Финал: Категория до 85 кг - мъже

01:30 - 05:30

Водна топка

Групова фаза: Мъже

01:30 - 04:30

Тенис на маса

Мъже отборно: Първи кръг

01:30 - 05:00

Бадминтон

Сингъл, двойки, смесени двойки - мъже, жени

01:50 - 05:20

Хандбал

Групова фаза: Жени

02:20 - 05:25

Лека Атлетика

Серии, финали: мъже, жени

02:30 - 06:20

Волейбол

Групова фаза: Жени

04:00 - 06:00

Футбол

1/4-финали: Жени

04:00 - 05:30

Плуване

Финали: мъже, жени

04:30 - 06:15

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

05:00 - 06:50

Плажен волейбол

1/16-финали: Мъже и жени

13:30 - 22:00

Голф

Мъже: Трети кръг

14:00 - 20:00

Бадминтон

Сингъл, двойки, смесени двойки - мъже, жени

15:00 - 20:30

Фехтовка

Сабя отборно - жени: 1/4-финали, 1/2-финали

15:00 - 20:20

Водна топка

Елиминационен кръг: Жени

15:00 - 22:30

Спортна стрелба

Квалификации, финали: мъже

15:30 - 18:50

Лека Атлетика

Серии, финали: мъже, жени

15:30 - 19:20

Волейбол

Групова фаза: Мъже

15:30 - 19:00

Хандбал

Групова фаза: Мъже

15:30 - 18:00

Гребане

Финали, мъже и жени

16:00 - 17:40

Колоездене на писта

Финали: Мъже и Квалификации и полуфинали: Жени

16:00 - 19:00

Тенис на маса

1/4-финали: Жени - отборно

16:00 - 20:15

Хокей на трева

Групова фаза: Жени

17:00 - 20:00

Бокс

Двубои от първата фаза, четвъртфинали, полуфинали: мъже

17:00 - 18:50

Плажен волейбол

1/16-финали: Мъже и жени

18:00 - 02:00

Тенис

Мач за бронзовите медали - двойки жени, смесени двойки

18:15 - 20:00

Баскетбол

Групова фаза: Жени

19:00 - 21:00

Футбол

1/4-финал: Мъже

19:00 - 21:35

Ветроходство

Състезания: мъже, жени

20:00 - 22:30

Батут

Квалификации, финали: мъже

20:15 - 22:00

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

20:40 - 00:10

Хандбал

Групова фаза: Мъже

21:00 - 22:50

Плажен волейбол

1/16-финали: Мъже и жени

21:00 - 00:50

Волейбол

Групова фаза: Мъже

21:00 - 00:00

Тенис на маса

Мъже отборно: Първи кръг

21:30 - 00:00

Бадминтон

Сингъл, двойки, смесени двойки - мъже, жени

21:30 - 23:30

Вдигане на тежести

Мъже: Категория до 94 кг

21:30 - 01:30

Баскетбол

Групова фаза: Жени

22:00 - 00:25

Колоездене на писта

1/4-финали и полуфинали: Мъже и Квалификации и финали: Жени

22:00 - 00:00

Футбол

1/4-финал: Мъже

22:00 - 23:40

Скокове във вода

Полуфинал: Синхронни скокове от трамплин 3 метра - жени

23:00 - 03:15

Хокей на трева

Групова фаза: Жени

23:00 - 01:35

Фехтовка

Сабя отборно - жени: Финали

23:00 - 02:00

Бокс

Двубои от първата фаза, четвъртфинали, полуфинали: мъже

00:00 - 04:15

Хокей на трева

Групова фаза: Жени

01:00 - 03:00

Футбол

1/4-финал: Мъже

01:00 - 02:50

Плажен волейбол

1/16-финали: Мъже и жени

01:00 - 02:45

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

01:00 - 03:00

Вдигане на тежести

Финали: Мъже - категория до 94 кг

01:30 - 04:30

Тенис на маса

1/4-финали: Жени - отборно

01:30 - 05:00

Бадминтон

Сингъл, двойки - мъже, жени

01:50 - 05:20

Хандбал

Групова фаза: Мъже

02:00 - 05:15

Лека Атлетика

Серии, полуфинали, финали: мъже, жени

02:30 - 06:20

Волейбол

Групова фаза: Мъже

04:00 - 05:40

Плуване

Финали: мъже, жени

04:00 - 06:00

Футбол

1/4-финал: Мъже

04:30 - 06:15

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

05:00 - 06:50

Плажен волейбол

1/16-финали: Мъже и жени

13:00 - 21:50

Голф

Финален кръг: Мъже

14:00 - 19:30

Бадминтон

Квалификации: Мъже и жени - индивидуално

15:00 - 20:30

Спортна стрелба

Квалификации, финали: мъже

15:00 - 21:30

Фехтовка

Рапира отборно - мъже: 1/4-финали, 1/2-финали

15:00 - 18:45

Лека Атлетика

Маратон: Жени

15:30 - 19:20

Волейбол

Групова фаза: Жени

15:30 - 19:00

Хандбал

Групова фаза: Жени

16:00 - 19:00

Тенис на маса

1/4-финили: Мъже - отборно

16:00 - 20:45

Хокей на трева

1/4-финал: Мъже

16:00 - 19:00

Борба

Мъже: 59 кг и Жени 75 кг

16:00 - 19:40

Конен спорт

Квалификации: Прескачане на препятствия - индивидуално

17:00 - 19:15

Синхронно плуване

Волна програма: Жени - дуети

17:00 - 20:45

Бокс

Елиминации,1/4-финали, полуфинали и финали: Мъже и жени

18:00 - 02:00

Тенис

Финали: Мъже, Двойки жени, Смесени двойки

18:15 - 20:00

Баскетбол

Групова фаза: Жени

18:50 - 00:10

Водна топка

Групова фаза: Мъже

19:00 - 22:45

Ветроходство

Финали: мъже, жени

19:00 - 20:30

Спортна стрелба

Финал: Мъже

20:00 - 23:00

Спортна гимнастика

Прескок: Мъже и жени

20:15 - 22:00

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

20:40 - 00:10

Хандбал

Групова фаза: Жени

21:00 - 00:00

Тенис на маса

1/4-финили: Мъже - отборно

21:00 - 00:50

Волейбол

Групова фаза: Жени

21:30 - 00:00

Бадминтон

Квалификации: Мъже и жени - индивидуално

21:30 - 01:30

Баскетбол

Групова фаза: Жени

22:00 - 02:00

Колоездене на писта

Финали: мъже, квалификации: жени

22:00 - 23:30

Скокове във вода

Финал: Жени - 3 метра трамплин

22:00 - 23:50

Плажен волейбол

1/4-финали: Жени

22:00 - 01:00

Борба

Финали: 56 кг и 75 кг - мъже

23:00 - 01:50

Фехтовка

Рапира отборно - мъже: Финали

23:00 - 02:15

Бокс

Елиминации,1/4-финали и полуфинали - мъже и жени

00:00 - 04:45

Хокей на трева

1/4-финал: Мъже

01:00 - 03:00

Вдигане на тежести

Финал: Кат. над 75 кг - жени

01:00 - 02:45

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

01:30 - 04:30

Бадминтон

1/4-финали: Жини - сингъл и Смесени двойки

01:30 - 04:10

Водна топка

Групова фаза: Мъже

01:30 - 04:30

Тенис на маса

Полуфинали: Жени - отборно

01:50 - 05:20

Хандбал

Групова фаза: Жени

02:20 - 04:30

Лека Атлетика

Серии, полуфинали, финали: мъже, жени

02:30 - 06:20

Волейбол

Групова фаза: Жени

04:30 - 06:15

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

05:00 - 06:50

Плажен волейбол

1/4-финали: Жени

14:30 - 19:30

Бадминтон

1/8-финали: Мъже и Квалификации: двойки - мъже и двойки - жени

15:00 - 17:30

Кану-каяк

Серии и полуфинали: Мъже и жени

15:00 - 17:40

Плуване маратон

Маратон - жени

15:30 - 18:10

Лека Атлетика

Серии, финали: мъже, жени

15:30 - 19:00

Хандбал

Групова фаза: Мъже

15:30 - 19:20

Волейбол

Групова фаза: Мъже

16:00 - 17:20

Колоездене на писта

Квалификации: мъже, жени

16:00 - 19:50

Конен спорт

Финали: Обездка - индивидуално

16:00 - 19:00

Борба

Мъже: Категории до 85 кг и 130 кг

16:00 - 19:00

Тенис на маса

Полуфинал: Жени - отборно

16:00 - 20:45

Хокей на трева

1/4-финали: Жени

17:00 - 19:15

Бокс

Елиминации,1/4-финали и полуфинали - мъже и жени

17:00 - 19:15

Синхронно плуване

Задължителна програма: Жени - дуети

19:00 - 22:45

Ветроходство

Финали: мъже, жени

20:00 - 22:25

Спортна гимнастика

Прескок: Мъже и жени

20:10 - 22:50

Водна топка

1/4-финали: Жени

20:15 - 22:00

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

20:40 - 00:10

Хандбал

Групова фаза: Мъже

21:00 - 00:00

Тенис на маса

Mъже отборно: 1/2-финал

21:00 - 00:50

Волейбол

Групова фаза: Мъже

21:15 - 00:45

Скокове във вода

Елиминации: 3 метра трамплин - мъже

21:30 - 23:30

Вдигане на тежести

105 кг - мъже

22:00 - 01:00

Борба

Финали: Мъже в категории до 85 кг и 130 кг

22:00 - 00:45

Колоездене на писта

Квалификации и финали: Мъже и Квалификации: Жени

22:00 - 23:50

Плажен волейбол

1/4-финал: Мъже

23:00 - 01:45

Бокс

Елиминации,1/4-финали и полуфинали - мъже и жени

23:30 - 05:00

Бадминтон

1/16-финали: Мъже и жени, сингъл, полуфинали: смесени двойки

00:00 - 04:45

Хокей на трева

1/4-финали: Жени

00:20 - 03:00

Водна топка

1/4-финали: Жени

01:00 - 03:00

Вдигане на тежести

Финал: 105 кг - мъже

01:00 - 02:45

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

01:30 - 04:30

Тенис на маса

Mъже отборно: 1/2-финал

01:50 - 05:20

Хандбал

Групова фаза: Мъже

02:15 - 04:50

Лека Атлетика

Финали: Мъже и жени

02:30 - 06:20

Волейбол

Групова фаза: Мъже

04:30 - 06:15

Баскетбол

Групова фаза: Мъже

05:00 - 06:50

Плажен волейбол

1/4-финал: Мъже

14:30 - 18:30

Бадминтон

Полуфинали: Двойки жени и двойки мъже

15:00 - 16:40

Кану-каяк

Финали: Мъже и жени

15:00 - 17:40

Плуване маратон

Маратон: Мъже

15:30 - 18:40

Лека Атлетика

Серии, финали: мъже, жени

16:00 - 18:00

Волейбол

1/4-финали: Жени

16:00 - 17:50

Колоездене на писта

Квалификации: Мъже и Квалификации и 1/4-финали: Жени

16:00 - 19:00

Борба

Мъже: Кат. до 66 кг и 98 кг

16:00 - 17:50

Скокове във вода

Полуфинал: 3 метра трамплин - мъже

16:00 - 19:30

Конен спорт

Квалификации: Прескачане на препятствия - отборно

16:00 - 18:00

Хандбал

1/4-финали: Жени

17:00 - 19:40

Водна топка

1/4-финал: Мъже

17:00 - 20:00

Тенис на маса

Мач за бронзовите медали: Жени - отборно

17:00 - 18:45

Баскетбол

1/4-финали: Жени

17:00 - 19:15

Бокс

Елиминации,1/4-финали и полуфинали - мъже и жени

18:00 - 20:15

Хокей на трева

Полуфинал: мъже

19:00 - 21:00

Футбол

Полуфинал: Жени

19:00 - 22:45

Ветроходство

Финали: мъже, жени

19:30 - 21:30

Хандбал

1/4-финали: Жени

20:00 - 21:30

Синхронно плуване

Финал: Волна програма - жени дуети

20:00 - 22:15

Спортна гимнастика

Прескок: Мъже и жени

20:00 - 22:00

Волейбол

1/4-финали: Жени

20:30 - 22:15

Баскетбол

1/4-финали: Жени

21:10 - 23:50

Водна топка

1/4-финал: Мъже

21:30 - 23:30

Вдигане на тежести

Финали: Мъже - категория над 105 кг

22:00 - 00:00

Футбол

Полуфинал: Жени

22:00 - 23:50

Плажен волейбол

Полуфинали: Мъже и жени

22:00 - 01:00

Борба

Финали: Кат. до 66кг и 98 кг

22:00 - 00:50

Колоездене на писта

Квалификации и финали: Мъже и Полуфинали: Жени

23:00 - 01:00

Хандбал

1/4-финали: Жени

23:00 - 01:15

Хокей на трева

Полуфинал: мъже

23:00 - 01:45

Бокс

1/4-финали, полуфинали и финали: Мъже и жени

23:30 - 05:00

Бадминтон

1/4-финали: Жини - сингъл и Мач за бронзовите медали: Смесени двойки

00:00 - 02:00

Скокове във вода

Финал: 3 метра трамплин - мъже

00:00 - 02:00

Волейбол

1/4-финали: Жени

00:45 - 02:30

Баскетбол

1/4-финали: Жени

01:00 - 03:00

Вдигане на тежести

Финал: Мъже - категория над 105 кг

01:30 - 04:45

Тенис на маса

Финал: Жени - отборно

02:15 - 04:50

Лека Атлетика

Серии, полуфинали, финали: мъже, жени

02:30 - 04:30

Хандбал

1/4-финали: Жени

04:15 - 06:00

Баскетбол

1/4-финали: Жени

04:15 - 06:15

Волейбол

1/4-финали: Жени

05:00 - 06:50

Плажен волейбол

Полуфинали: Мъже и жени

13:30 - 22:00

Голф

Първи кръг: жени

14:30 - 19:30

Бадминтон

1/4-финили: Мъже и Финали: Смесени двойки

15:00 - 17:05

Кану-каяк

Серии и полуфинали: Мъже и жени

15:00 - 19:00

Таекуондо

Елиминации: Мъже до 58 кг и жени до 49 кг

15:30 - 19:05

Лека Атлетика

Серии, финали: мъже, жени

16:00 - 18:00

Волейбол

1/4-финал: Мъже

16:00 - 18:45

Конен спорт

Финал: Прескачане на препятствия - отборно

16:00 - 19:00

Борба

Жени до 48 кг, 58 кг, 69 кг

16:00 - 18:00

Хандбал

1/4-финал: Мъже

17:00 - 20:00

Тенис на маса

Mъже отборно: Мач за бронзови медали

17:00 - 19:40

Водна топка

Полуфинал: Жени

17:00 - 18:45

Баскетбол

1/4-финал: Мъже

18:00 - 20:15

Хокей на трева

Полуфинал: Жени

19:00 - 21:00

Футбол

Полуфинал: мъже

19:00 - 22:45

Ветроходство

Финална гонка за медалите: Мъже и жени

19:30 - 21:30

Хандбал

1/4-финал: Мъже

19:30 - 21:25

Колоездене BMX

Серии: мъже и жени

20:00 - 23:00

Бокс

1/4-финали, полуфинали и финали: Мъже и жени

20:00 - 22:00

Волейбол

1/4-финал: Мъже

20:30 - 22:15

Баскетбол

1/4-финал: Мъже

21:00 - 00:00

Таекуондо

1/4-финали и Полуфинали: Мъже до 58 кг и жени до 49 кг

21:00 - 00:10

Скокове във вода

Елиминации: Жени - 10 метра кула

21:10 - 23:50

Водна топка

Полуфинал: Жени

22:00 - 01:00

Борба

Финали: Жени до 48 кг, 58 кг, 69 кг

22:00 - 00:00

Футбол

Полуфинал: мъже

23:00 - 01:15

Хокей на трева

Полуфинал: Жени

23:00 - 01:00

Хандбал

1/4-финал: Мъже

23:45 - 05:05

Лека Атлетика

Серии, полуфинали, финали: мъже, жени

00:00 - 02:00

Волейбол

1/4-финал: Мъже

00:45 - 02:30

Баскетбол

1/4-финал: Мъже

01:30 - 04:45

Тенис на маса

Мъже отборно: Финал

02:00 - 05:05

Таекуондо

Репешажи и Финали: Мъже до 58 кг и Жени: до 49 кг

02:30 - 04:30

Хандбал

1/4-финал: Мъже

04:00 - 07:10

Плажен волейбол

Мач за бронзовите медали, Финал

04:15 - 06:15

Волейбол

1/4-финал: Мъже

04:15 - 06:00

Баскетбол

1/4-финал: Мъже

13:30 - 22:00

Голф

Втори кръг: Жени

14:30 - 19:30

Бадминтон

Полуфинали: Жени и Финали и мач за бронзовите медали - двойки жени

15:00 - 19:00

Таекуондо

Елиминации: Мъже до 68 кг и Жени: до 57 кг

15:00 - 16:25

Кану-каяк

Финали: Мъже и жени

15:30 - 22:25

Лека Атлетика

Серии, финали: мъже, жени

16:00 - 17:30

Скокове във вода

Полуфинал: Жени - 10 метра кула

16:00 - 19:00

Модерен петобой

Турнир по фехтовка: Жени

16:00 - 19:00

Борба

Жени до 53 кг, 63 кг, 75 кг

17:00 - 19:15

Триатлон

Финал: Мъже

17:00 - 19:40

Водна топка

Мъже: 1/2-финал

18:00 - 20:15

Хокей на трева

Двубой за бронзовите медали: мъже

19:00 - 21:00

Волейбол

Полуфинал: Жени

19:00 - 22:45

Ветроходство

Финална гонка за медалите: Мъже и жени

19:00 - 19:50

Синхронно плуване

Задължителна програма: Жени - отборно

19:30 - 20:35

Колоездене BMX

1/4-финали: Мъже

20:00 - 22:00

Бокс

Полуфинали и финали: Мъже и жени

20:30 - 23:30

Модерен петобой

Турнир по фехтовка

21:00 - 00:00

Таекуондо

1/4-финали и Полуфинали: Мъже до 68 кг и жени до 57 кг

21:00 - 23:00

Баскетбол

Полуфинал: Жени

21:10 - 23:50

Водна топка

Мъже: 1/2-финал

21:30 - 23:30

Хандбал

Полуфинал: Жени

22:00 - 01:00

Борба

Финали: Жени до 53 кг, 63 кг, 75 кг

22:00 - 23:30

Скокове във вода

Финал: Жени - 10 метра кула

23:00 - 01:30

Хокей на трева

Финал: Мъже

00:35 - 04:35

Лека Атлетика

Серии, полуфинали, финали: мъже, жени

01:00 - 03:00

Баскетбол

Полуфинал: Жени

02:00 - 05:05

Таекуондо

Репешажи и Финали: Мъже до 68 кг и Жени: до 57 кг

02:30 - 04:30

Хандбал

Полуфинал: Жени

04:00 - 07:10

Плажен волейбол

Мач за бронзовите медали и Финал: мъже

04:15 - 06:15

Волейбол

Полуфинал: Жени

13:30 - 22:00

Голф

Трети кръг: жени

14:00 - 18:20

Лека Атлетика

50 км спортно ходене : Мъже

14:30 - 19:30

Бадминтон

Полуфинали: Мъже, Финали: Жени, Финали Двойки мъже

15:00 - 16:45

Кану-каяк

Серии и полуфинали: Мъже и жени

15:00 - 19:00

Таекуондо

Елиминации: Мъже до 80 кг и жени до 67 кг

16:00 - 18:40

Водна топка

Мач за бронзовите медали: Жени

16:00 - 19:00

Борба

Мъже: Категория до 57 кг и 74 кг

16:00 - 20:40

Конен спорт

Финал: Прескачане на препятствия - индивидуално

16:20 - 19:20

Художествена гимнастика

Квалификации: Многобой - индивидуално

18:00 - 00:35

Модерен петобой

Всички дисциплини: Жени

18:00 - 19:30

Синхронно плуване

Волна програма: Жени - отборно

18:00 - 20:45

Хокей на трева

Мач за бронзовите медали: Жени

19:00 - 21:00

Волейбол

Полуфинал: Мъже

19:00 - 22:00

Футбол

Мач за бронзовите медали: Жени

19:30 - 21:45

Колоездене BMX

Полуфинали и финали: Мъже и жени

20:00 - 00:35

Модерен петобой

4 дисциплини: Жени

20:00 - 22:30

Бокс

Полуфинали и финали: Мъже и жени

20:10 - 23:20

Водна топка

Финал: Жени

20:30 - 22:15

Лека Атлетика

20 км спортно ходене - мъже

20:50 - 23:50

Художествена гимнастика

Квалификации: Многобой - индивидуално

21:00 - 01:00

Модерен петобой

3 дисциплини: Жени

21:00 - 00:00

Таекуондо

1/4-финали и Полуфинали: Мъже до 80 кг и жени до 67 кг

21:30 - 23:30

Хандбал

Полуфинал: мъже

21:30 - 23:30

Баскетбол

Полуфинал: мъже

22:00 - 01:10

Скокове във вода

Елиминации: 10 метра кула - мъже

22:00 - 01:00

Борба

Финали: Мъже - кат. до 57 кг и 74 кг

23:00 - 01:30

Хокей на трева

Финал: Жени

23:30 - 02:00

Футбол

Финал: жени

01:00 - 03:00

Баскетбол

Полуфинал: мъже

02:00 - 05:05

Таекуондо

Репешажи и Финали: Мъже до 80 кг и Жени: до 67 кг

02:10 - 04:45

Лека Атлетика

Серии, финали: мъже, жени

02:30 - 04:30

Хандбал

Полуфинал: мъже

04:15 - 06:15

Волейбол

Полуфинал: Мъже

13:00 - 21:50

Голф

Финал: жени

14:30 - 17:00

Бадминтон

Сингъл, финали: мъже

15:00 - 19:00

Таекуондо

Квалификации: Мъже кат. над 80 кг и над кат. над 76 кг жени - индивидуално

15:00 - 16:30

Кану-каяк

Финали: Мъже и жени

16:00 - 19:00

Борба

Мъже: Кат. до 86 кг и до 125 кг

16:00 - 17:10

Художествена гимнастика

Квалификации: Ансамбли

17:00 - 18:50

Скокове във вода

Полуфинал: 10 метра кула - мъже

17:00 - 19:30

Триатлон

Финал: Жени

17:30 - 19:30

Баскетбол

Мач за бронзовите медали: Жени

17:30 - 19:30

Хандбал

Мач за бронзовите медали: Жени

17:40 - 20:20

Водна топка

Мъже, мач за бронзовите медали

18:00 - 00:35

Модерен петобой

Всички дисциплини: Мъже

18:30 - 20:30

Планинско колоездене

Финал: Спускане - жени

18:40 - 19:50

Художествена гимнастика

Квалификации: Ансамбли

19:00 - 21:00

Волейбол

Мач за бронзовите медали: Жени

19:00 - 21:30

Футбол

Двубой за бронзовите медали: мъже

20:00 - 00:35

Модерен петобой

Четвърта дисциплина: Мъже

20:00 - 21:30

Бокс

Финали: мъже, жени

21:00 - 01:00

Модерен петобой

Трета дисциплини: Мъже

21:00 - 00:00

Таекуондо

1/4-финали и полуфинали: Мъже кат. над 80 кг и жени кат. над 67 кг

21:20 - 23:45

Художествена гимнастика

Финали: Многобой - индивидуално

21:30 - 23:45

Хандбал

Финал: Жени

21:30 - 23:50

Баскетбол

Финал: Жени

22:00 - 01:00

Борба

Финали: Категории до 86 кг и 125 кг

22:30 - 01:40

Водна топка

Мъже: Финал

22:30 - 00:10

Скокове във вода

Финал: 10 метра кула - мъже

23:30 - 02:00

Футбол

Финал: Мъже

02:00 - 05:05

Таекуондо

Репешажи и Финали: Мъже над 80 кг и Жени: над 67 кг

02:10 - 05:00

Лека Атлетика

Серии, финали: мъже, жени

04:15 - 06:30

Волейбол

Финал: Жени

14:30 - 17:15

Борба

Мъже: 65 кг и 97 кг

15:30 - 18:15

Лека Атлетика

Маратон - мъже

15:30 - 17:30

Волейбол

Двубой за бронзовите медали: мъже

16:30 - 18:30

Хандбал

Двубой за бронзовите медали: мъже

17:00 - 18:45

Художествена гимнастика

Финали: Ансамбли

17:30 - 19:30

Баскетбол

Двубой за бронзовите медали: мъже

18:30 - 20:30

Планинско колоездене

Финал: Спускане - мъже

18:45 - 21:15

Борба

Финали: 65 кг и 97 кг - мъже

19:15 - 21:30

Волейбол

Финал: Мъже

20:00 - 22:00

Бокс

Финали: Мъже и жени

20:00 - 22:15

Хандбал

Финал: Мъже

21:45 - 00:05

Баскетбол

Финал: Мъже

Новини »

виж още